Демо


ВХІД
отримати
комерційну
пропозицію
Замовити дзвінок
Замовити комерційну пропозицію
Досить нести фінансові втрати
Економія за місяць складе:
А за рік Ви заощадите:
Окупність устаткування:
588 235.3 міс.
Замовте безкоштовну
консультацію і наш фахівець проведе розрахунок економії для Вашого транспорту


Отримати
комерційну
пропозицію
Гарантія повернення грошей
Ви економите мінімум 10% на паливі інакше ми повернемо Вам гроші!
Розширена гарантія
Розширена гарантія на все обладнання для моніторингу транспорту
10 років стажу
Тільки професіонали GPS-моніторингу
Запишіться на тест драйв
З чим стикаються 95% компаній, які мають транспорт
1
Зливи і недоливи палива
2
«накрутка» і «скручування» пробігів
3
використання транспорту в особистих цілях
4
Не «економічний», часто небезпечний стиль водіння
5
«Ліві» рейси - робота на конкурентів
6
Порушення швидкісного режиму

Чому 1259 клієнтів вибрали
GPSПартнер

I See TRACK від компанії GPS Партнер
Економія палива до 50%
Економія досягається в результаті припинення нецільового використання палива і будь-яких можливих махінацій, а також експлуатації автомобіля в оптимальному режимі
Контроль місця розташування і маршруту
Завдяки системі моніторингу розташування і переміщення ваших транспортних засобів завжди як на долоні
Контроль швидкісного режиму
Система GPS моніторингу дозволить вам дізнатися, чи дотримуються водіями правил дорожнього руху та встановлені вами обмеження. Всі порушення фіксуються в звіті з прив'язкою до часу і місця
Повний контроль палива
Прийшов час припинити нецільове використання на підприємстві! Датчики рівня і витрати палива дозволять вам знижувати витрати на ПММ та експлуатацію автопарку
Інтеграція з 1С
З GPS системи моніторингу експортуються необхідні дані, дозволяючи аналізувати їх і складати звітність в 1С
Зручні звіти
Автоматизована звітність, яку ви можете налаштувати «під себе». Всі необхідні дані у вигляді таблиць, графіків доступні вам в будь-який час. Облік, статистика і аналітика стануть більш простим завданням!
Додаткові датчики
Ви зможете контролювати автомобілі по 24 параметрам - це одне з кращих пропозицій в Україні
Безкоштовний тест драйв
Ми оснащуємо одну або дві машини вашого автопарку контролером і датчиками, і ви тестируете систему GPS моніторингу протягом 10 днів
Розширена гарантія на обладнання
Ми впевнені в якості запропонованої продукції, тому надаємо гарантії 24-36 місяців на все обладнання для GPS моніторингу.
Виїзд на гарантійний ремонт протягом 2-днів в будь-яку точку України
Ми прагнемо, щоб ефективність роботи вашого підприємства завжди залишалася високою, тому вирішуємо питання, пов'язані з ремонтом, в мінімальні терміни.
Заміна на новий пристрій на час ремонту устаткування
Вам не доведеться втрачати час дарма і знижувати продуктивність автопарку.
Гнучкі ціни на послуги та обслуговування
Ми забезпечуємо індивідуальний підхід до вирішення кожної проблеми.
Безкоштовний тест-драйв
Хотіли б особисто переконатися у всіх перевагах супутникової системи моніторингу перед впровадженням її на своєму підприємстві? Ми завжди йдемо назустріч своїм клієнтам!
Цілий місяць ви зможете безкоштовно тестувати GPS систему від GPS Партнер. Протестувати систему можна в будь-якій точці України.
Не упускайте вигідну можливість!
Телефонуйте за номером (044) 338-32-70 або Залиште заявку на тест-драйв!
Скористайтеся шансом підвищити ефективність бізнесу і знизити витрати!
Замовити тест-драйв
Моніторинг автотранспорту від GPS Партнер

Компанія GPS Партнер пропонує повний комплекс послуг по впровадженню сучасних систем GPS моніторингу транспорту і контролю палива на підприємствах України. Що ми даємо нашим клієнтам? Ось тільки деякі вигоди, які отримую компанії, що працюють з нами:
 

  • • повний контроль над автопарком кожен день, в будь-який час доби
  • • істотне зменшення витрат на утримання парку транспортних засобів
  • • усунення можливостей для паливних махінацій на підприємстві (зливи палива, придбання на АЗС липових чеків, накрутки спідометра і т.п.)
  • • усунення нецільового використання транспорту компанії і т.п.

Скористайтеся потужним інструментом для підвищення ефективності роботи вашого бізнесу! Моніторинг транспорту GPS від компанії GPS Партнер це можливість істотно оптимізувати роботу автопарку, а також зменшити витрати на його утримання на 15-40% !

Шукаєте надійного партнера в розробці і впровадженні супутникової системи моніторингу автотранспорту на вашому підприємстві?

В нашій команді працюють виключно сертифіковані і досвідчені фахівці. Вони впровадили супутникову систему моніторингу на тисячах найрізноманітніших транспортних засобів на легкових і вантажних автомобілях, на громадському транспорті сільськогосподарської, будівельної і дорожньої техніки і т.д.

 

Докладніше
відгуки наших клієнтів
За час нашої роботи з компанією "Джи Пі Ес Партнер" ми пізнали всі переваги роботи системи GPS - моніторингу, за допомогою якої ми отримали нові можливості здійснювати контроль за роботою наших автомобілів.
Переглянути оригінал
Товариство з обмеженою відповдальністью "ГлассПро" вісловлює подяку колективу компаніі "Джі Пі Ес Партнер" за реалізацію проекту по Впровадження системи супутникового моніторингу та контролю паливо на автотранспорт нашого підприємства.
Переглянути оригінал
Керівництво ТОВ "Двері Білорусії", в особі директора компанії, висловлює подяку компанії GPS Партнер за надійні партнерські відносини і бажає подальшого взаімопроцветанія!
Переглянути оригінал
Одним з важливих моментів нашої співпраці є якість обладнання, що встановлюється на нашу техніку. Ми повністю задоволені якістю отримуваних послуг і бажаємо нашим партнерам процвітання і величезних успіхів у бізнесі!
Переглянути оригінал
Спеціалісти компаніі "GPS Партнер" на вісокопрофесійному Рівні впроваділі системи моніторингу на наші транспортні засоби, нада програмне забезпечення та навч наших спеціалістів користуватись ними. Буквально за кілька днів ми Вже Повністю контролювалі увесь автопарк и без великих зусіль робілі розвернуті Звіти.
Переглянути оригінал
Обладнання, встановлений компанією "GPS Партнер" допомогло нам в значній мірі Зменшити витрати на паливно-мастильні матеріали та покращіті результати робота Завдяки повну контролю над Використання автомобільного транспорту компании.
Переглянути оригінал
Спеціалисти компанії "GPS Партнер" встановили обладнання для контролю палива та моніторингу автотранспорту майже на весь наш автопарк. Бухгалтерськи звіти показують, що після встановлення вищезазначених систем, наші витрати скоротились на 20-25 відсотків, що є досить приголомшено.
Переглянути оригінал
У своїй діяльності співробітники компанії бездоганно дотримуються дотримання загальновизнаних принципів делововго співпраці і взаємних домовленостей. Ми рекомендуємо ТОВ "Джі Пі Ес Партнер" як надійного партнера.
Переглянути оригінал
На даний момент робота з системою GPS моніторингу транспорту, впровадженої компанією "GPS Партнер", дозволяє нам знати, де знаходиться кожен наш автомобіль в режимі реального часу. Зараз повністю виключити ліві рейси і ...
Переглянути оригінал
За період нашої співпраці компанія "GPS Партнер" зарекомендувала себе як надійний постачальник та інтегратор, який завжди затримується поставлених термінів.
Переглянути оригінал
1
/
Всі відгуки

Чиї проблеми вирішує супутникова система

Етапи роботи
1. створення заявки
2. підбір рішення
3. тестування системи
4. оплата за систему
5. установка системи
6. тотальний контроль ТС
Замовити комерційну пропозицію
GPS-моніторинг транспорту в роумінгу для міжнародних перевізників
Тепер для міжнародних перевізників є спеціальна пропозиція на gps-моніторинг транспорту в режимі реального часу без істотних витрат!
Чи можна обдурити GPS-систему контролю?
Ми вже неодноразово писали про вигоди і переваги застосування супутникових систем моніторингу автотранспорту для бізнесу, зокрема для будь-яких компаній, які володіють власними автопарками. З кожним роком значно зростає кількість транспортних засобів, які оснащені GPS-трекера. Кінцева мета установки систем GPS-контролю зводиться до збільшення прибутку компанії завдяки оптимізації логістичних процесів, поліпшення сервісу, зменшення витрат.
Всі записи
(044) 338-32-70
Замовити дзвінок
Україна, м. Київ
вул. Євгена Сверстюка 11А, оф. 405