ВХІД
отримати
комерційну
пропозицію
Замовити дзвінок

Установка gps трекера для системи моніторингу транспорту нашими фахівцями компанії gpsпартнер - швидко, надійно і без проблем!

 
— Потребуєте встановлення обладнання для GPS моніторингу транспорту?
— Хочете довірити монтаж професіоналам і отримати якісний результат?
 
Звертайтеся в компанію GPS Партнер, і робота буде зроблена на вищому рівні за мінімальний термін і за доступною ціною!
 
 
 
Установка GPS - Системы мониторинга транспорта

Що відрізняє роботу спеціалістів по встановленню системи моніторингу GPS Партнер?

Майстри, які здійснюють монтаж обладнання, мають великий досвід установки GPS трекерів і датчиків на найрізноманітніші транспортні засоби, починаючи від легкових автомобілів, закінчуючи сільськогосподарської та будівельної технікою.
 
Монтаж трекерів багато хто намагається здійснити самостійно, але тут, як і в будь-якій справі, досвід і наявність відповідних знань і навичок відіграє величезну роль. Кому-то все вдається зробити правильно, а комусь ні. Вирішуйте самі, чи хочете ви бути впевненими в якості установки на всі 100%.
 
 
 

Особливості установки систем моніторингу транспорту

Бортові GPS пристрої (трекери) монтуються, як правило, в важкодоступному і непомітному місці. Якщо GPS трекер допомагає легко виявити, це миттєво знизить захисну функцію системи супутникового моніторингу при викраденні.
 
До бортовому харчуванню пристрої підключаються так, щоб воно було незалежним від положення ключа запалювання, на його роботу не впливало включення або виключення різних агрегатів транспортного засобу, а також стан переривника маси (при наявності такого).
 
 
 
 
 
GРS / GSМ антена встановлюється в зоні якісного прийому сигналу, як правило, це зона на торпеді або під нею, під лобовим склом або біля заднього скла.
 
Датчик рівня палива встановлюється в геометричному центрі спустошеного попередньо бака. Потім проводитися процедура тарировки, що припускає поступове затоку палива рівними невеликими порціями по самого верху паливного бака. Перед затокою кожної наступної порції пального витримується певний час, щоб поверхня палива вирівнялася, і зникли всі бульбашки повітря. У машині з двома баками датчик рівня палива встановлюється в кожному з них і для кожного проводиться калібрування.
1.Установка двох датчиків природно тягне за собою підвищення вартості системи моніторингу транспорту в два рази. Тому якщо замовник прагнути заощадити, ми можемо заглушити один з паливних баків і використовувати один датчик.
2.Для однобакового автомобіля монтаж одного комплексу обладнання займає приблизно 3-4 години. Після установки трекера, врізки датчика, проведення тарировки - все обладнання обов'язково пломбируется.
3.Фахівцями компанії GPS Партнер за бажанням замовника також здійснюється установка датчика запалювання, обертів, положення дверей, підйому кузова і інших аналогових і цифрових датчиків.
 
 
Пам'ятайте, ми готові вирішити будь-яке завдання, пов'язану з необхідністю контролю автотранспорту! Компанія GPS Партнер пропонує повний комплекс послуг, починаючи від індивідуальної розробки системи, до установки устаткування і технічної підтримки моніторингу.
 
Телефонуйте або залишайте заявку! Ваша проблема не залишиться без рішення!
 
 
 
 
Cертифікати якості

Замовити комерційну пропозицію

заповнити це поле
заповнити це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка спробуйте повторити трохи пізніше.

Замовити дзвінок

заповнити це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка спробуйте повторити трохи пізніше.