ВХІД
отримати
комерційну
пропозицію
Замовити дзвінок

Система стеження за автотранспортом від компанії GPS Партнер - переваги, які ви оціните!

Cистема мониторинга транспорта
 
Відома фраза «Хто володіє інформацією, володіє світом». До бізнесу це твердження стосується на всі 100%. Без достовірних даних побудувати ефективні процеси в компанії просто неможливо.
 
Ось ви, наприклад, впевнені, що ваші водії не крадуть паливо? Ви завжди знаєте, де знаходиться та чи інша машина? Ви повністю контролюєте роботу вашого автопарку?
  Якщо немає, вам варто скористатися всіма можливостями сучасної
GPS системи стеження за транспортом від компанії GPS Партнер!  
 

Ось тільки деякі вигоди, які принесе вашому бізнесу впровадження супутникової системи стеження за автотранспортом:

 • Ви зможете скоротити витрати на обслуговування автопарку вашої компанії . Завдяки оптимізації маршрутів і виключення нецільового використання автомобілів скорочується середньодобовий пробіг кожного транспортного засобу з вашого автопарку. Рідше виникає необхідність в ТО і заміни шин, термін експлуатації машин збільшується, знижуючи тим самим ваші витрати на оновлення автопарку.
 • Ви отримаєте можливість економити на паливі . Яка сума щомісяця витрачатися вашою компанією на ПММ? А тепер уявіть, що до 30% цієї суми дозволить вам зберегти GPS система стеження за транспортом (за умови оснащення ради датчиками). Оптимальний режим експлуатації транспортного засобу, а також усунення можливості розкрадання палива дасть можливість вашій компанії щомісяця економити дуже істотну суму.
 • Зросте рівень дисципліни співробітників . Завдяки супутниковому стеженню за транспортом, ви отримуєте достовірну інформацію про те, як, ким і коли експлуатується кожне ваше транспортний засіб. Нецільове використання транспорту виключається повністю. Перевищення швидкості, порушення умов перевезення, перетин заданою геозон - це і багато іншого відразу фіксується системою.
 • Підвищиться ефективність праці . На підставі інформації про місцезнаходження автомобілів (система працює в режимі реального часу), диспетчер отримує можливість аналізувати ситуацію і планувати подальші кроки, оптимізувати маршрути і контролювати їх дотримання. Більш того ви отримуєте автоматизовані звіти по всім параметрам моніторингу - це значно спрощує ведення звітності, статистики та аналітики на підприємстві.
 • Зросте безпеку . Система стеження за транспортом дає можливість вивести безпеку у вашій компанії на новий рівень, це стосується, як водіїв, так і пасажирів, вантажів і самих транспортних засобів. Так, диспетчер відразу отримує повідомлення про позаштатну ситуацію і може оперативно на неї зреагувати. Можуть контролюватися умови перевезення вантажів, швидкість, фіксуватися порушення правил дорожнього руху або поломки і т.п.
 • Підвищиться рівень сервісного обслуговування клієнтів . Ви завжди можете відповісти клієнту, на якому етапі доставки знаходиться його вантаж, ви точно знаєте, чи дотримуються оптимальні умови транспортування, можете скоротити час очікування клієнта (служби таксі, служби екстреного реагування) і т.п.

Що важливо для вас?

GPS системи стеження за транспортом забезпечують ефективний контроль компаніям зі своїм автопарком незалежно від їх розмірів, а також від специфіки сфери діяльності. Компанія GPS Партнер завжди підбирає для кожного клієнта оптимальне рішення і створює систему супутникового стеження «під ключ».
 
 • Ми враховуємо сферу та специфіку діяльності вашої компанії.
   
 • Розробляємо рішення відповідно до ваших вимог і бюджету.
   
 • Можемо запропонувати як найпростішу систему GPS стеження, так і справжній багатофункціональний комплекс.
   
 • Ми надаємо можливість найповнішого різнобічного контролю над вашим автотранспортом - з цією метою автомобілі оснащуються додатковими датчиками, що дозволяють отримувати дані по 24 параметрам.
   
 • системи дозволяють нарощувати функціонал згодом, якщо все бажані датчики ви не можете встановити відразу.
   
 
Замовити прайс лист
 
 
 
  GPS стеження за транспортом дозволяє вам отримати, перш за все, найважливішу інформацію для організації ефективної роботи автопарку будь-якої компанії - поточне місцезнаходження кожного транспортного засобу, їх переміщення, кількість палива, стан механізмів і т.п. Завдяки цим даним ви можете не тільки контролювати, але й регулювати в режимі реального часу всі робочі процеси.  
 
 
 
Cистема мониторинга транспорта
GPS Партнер є сертифікованим постачальником і монтажником систем моніторингу автотранспорту. Ми надаємо повний комплекс послуг для ефективного впровадження супутникового стеження за автотранспортом на вашому підприємстві:
 
 • розробка схеми і проектування системи контролю транспорту з урахуванням всіх вимог конкретної компанії
 • поставка необхідного обладнання
 • встановлення та підключення обладнання
 • запуск системи моніторингу та його технічна підтримка
 • повне професійне консультування на будь-якому етапі впровадження супутникового стеження на підприємстві
Cертифікати якості

Замовити комерційну пропозицію

заповнити це поле
заповнити це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка спробуйте повторити трохи пізніше.

Замовити дзвінок

заповнити це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка спробуйте повторити трохи пізніше.