Системи контролю палива від компанії GPS Партнер - ефективне рішення для реальної економії
В Україні контроль палива є однією з найважливіших і затребуваних можливостей системи супутникового моніторингу автотранспорту. Це і зрозуміло, адже впровадження системи контролю палива GPS дозволяє економити в середньому 20-40% витрат на ПММ. Непогано, правда?
Витрати на паливо - одна з найзначніших статей витрат підприємства з власним автопарком. Тому кожен власник або керівник такого бізнесу шукає найефективніші можливості їх скоротити. Компанія GPS Партнер готова запропонувати вам рішення цієї проблеми!
Адміністративні методи контролю палива не можуть похвалитися високою ефективністю, адже існує маса способів їх обійти.
ТОП 5 найпоширеніших способів розкрадання палива на підприємстві:
1. злив палива
2. використання «липових» чеків, куплених на АЗС
3. «Накручування» спідометра і підгін пробігу авто під витрата
4. злив «обратки»
5. використання дешевого палива, придбаного на трасі
Варіантів шахрайства багато, і в результаті кожного з них ви втрачаєте дуже чималі суми. А тільки уявіть, що це відбувається щодня. Якщо у вас в компанії не налагоджений ефективний контроль палива, швидше за все близько 15-30% ПММ витрачається не за прямим призначенням.
Методи GPS-контролю палива
Існує два основні методи, що дозволяють контролювати, як використовується паливо на вашому підприємстві.
1. Контроль витрати палива
2. Контроль рівня палива
Замовити прайс лист
У чому відмінності методів контролю палива?
Різниця полягає, перш за все, в способах організації і даних, які дозволяє отримати кожне рішення.
1. Хочете знати, скільки палива витрачається двигуном? </ Strong> З цією метою система підключається до бортового комп'ютера автомобіля або встановлюються витратоміри для контролю витрат палива двигуном автомобіля.
2. Контроль рівня палива. Це дозволить зробити система супутникового моніторингу з установкою датчика рівня палива. Цей прилад фіксує будь-які зміни рівня пального в автомобільному баку і дозволяє дізнатися, де, коли і скільки було заправлено або злито палива. Витрата палива автомобіля розраховується програмою.
При необхідності один транспортний засіб може бути оснащено двома видами датчиків.
Особливості роботи системи контролю витрат палива
Для здійснення моніторингу в розриві паливної системи встановлюється спеціальний датчик витрати палива - ДРТ, через який пальне буде надходити в двигун.
Для максимальної точності обліку в даному випадку необхідний контроль не тільки подачі, але і так званої «обратки» (повертається з двигуна в бак невідпрацьований паливо).
Це завдання може вирішуватися різними методами. Так, при диференціальному методі встановлюються два витратоміра (або один двоканальний ДРТ), однак це в два рази збільшує вартість. Інший спосіб передбачає замикання «обратки» в подачу, що дозволяє встановити всього один ДРТ. В даному випадку необхідна також установка додаткового пристрою, яке повинно усувати бульбашки повітря з «обратки» і згладжувати пульсації.
Важливо пам'ятати, що при такому рішенні можуть виникати проблеми в зимовий період, через те, що паливо в баку перестає підігріватися, адже до установки ДРТ в бак надходила гаряча «обратка».
Які датчики витрати палива використовуються в компанії GPS Партнер?
Ми використовуємо швейцарські ДРТ - «VZО-4» і «VZО-8», які забезпечують максимальну ефективність моніторингу. Вони застосовуються на будь-яких транспортних засобах і техніці (автомобільної, сільськогосподарської, бензинової і дизельної).
Вигоди від використання датчиків «VZО-4» і «VZО-8»:
- максимальна точність вимірювань
- простий принцип роботи, немає необхідності в установці додаткового обладнання
- володіють оптимальним співвідношенням якості та ціни на ринку України
- надійний захист від доступу третіх осіб завдяки спеціальним пломбам
- стабільність роботи і високу якість від перевіреного швейцарського виробника
Особливості роботи системи контролю рівня палива
Завдяки встановленню датчика рівня палива ДУТ ви отримуєте дані про місце, час і кількості пального, залитого в бак або злитого з нього, а також інформацію про витрату палива на гектар, 100 км і за певний період часу. ДРП дозволять вам виявити випадки розкрадання палива і дізнатися, де водіями обналичиваются паливні картки і купуються «липові» чеки.
ДЦі вимоги датчики встановлюють в паливний бак. При цьому на роботу паливної системи вони ніяк не впливають. В автомобілях з двома баками ДУТ повинен встановлюватися в кожен бак.
ДРП бувають двох основних видів: ємнісні і ультразвукові. Найпоширенішими є ємнісні ДУТ. Похибка таких пристроїв становить всього 1%, незалежно від виробника. Вони в свою чергу випускаються з цифровим і аналоговим виходом. Для систем моніторингу рівня палива в компанії GPS Партнер застосовуються цифрові паливні датчики.
Які датчики рівня палива використовуються в компанії GPS партнер?
Ми пропонуємо своїм клієнтам датчики, які краще за інших зарекомендували себе якісною роботою:
1. Ємнісний ДУТ «BFL», який має похибку до 1% з гарантією 24 місяці.
2. ДУ-02 - датчик, що має максимальну похибку ізмеренія- до 1% з гарантією 24 місяці.
Вартість системи контролю палива GPS Партнер?
Вартість системи контролю витрати палива приблизно в два рази перевищує номінальну вартість контролю рівня палива. Важливо пам'ятати, що ДРП не є втручанням в паливну систему автомобіля, не робить ніякого впливу на її роботу. Також такі датчики не зношуються з часом.
Купуючи систему контролю палива, віддавайте собі звіт, що низькі ціни на установку і устаткування в більшості випадків є тривожним сигналом. Як правило, за подібними обіцянками ховається несертифікована продукція низької якості, а також робота майстрів-установників не мають належної кваліфікації.
Ціни компанії GPS Партнер доступні і «прозорі» - ніяких прихованих накруток і т.п. Ми завжди назвемо вам чесну кінцеву вартість, щоб ви уявляли собі обсяг необхідних вкладень.
Ми пропонуємо своїм клієнтам виключно якісне сертифіковане заводське обладнання! Ми впевнені в нашій продукції. Також гарантуємо кваліфіковану та професійну роботу всіх наших майстрів!
У Вас залишилися питання, і Ви хочете отримати додаткову консультацію? Телефонуйте! (044)
338-32-70 або
заповніть заявку!