ВХІД
отримати
комерційну
пропозицію
Замовити дзвінок

Міжнародні та міжміські вантажоперевезення

Грузоперевозки
Вартість будь-якого товару в більшості випадків включає вартість на транспортування. Привабливість товару для покупця завжди складається з декількох чинників: ціна, якість, актуальність (або оперативність появи). Отже, підвищення лояльності покупця / замовника неодмінно буде залежати від перерахованих вище факторів.
 
З цих простих логічних висновків випливає очевидне твердження: зниження вартості вантажоперевезень веде до підвищення рентабельності компанії.
 
При стабільному зростанні цін на паливо і ПММ, при підвищенні витрат на обслуговування автопарку зберігати, і тим більше підвищувати рівень рентабельності компаніям-перевізникам стає складніше. Але вихід є, і цей вихід полягає у виключенні необов'язкових і невидимих витрат, розкрадань
 
Для скорочення прихованих витрат сучасні міжнародні та міжміські вантажоперевізники вдаються до використання супутникового моніторингу свого транспорту. За допомогою систем GPS / GSM-моніторингу перевізник може:
Встановити 100% контроль за всіма автомобілями компанії, відстежувати стан вантажів в режимі реального часу.
Інформація, яку отримують керівники компаній після впровадження таких передових систем контролю, дозволяють значно скоротити витрати, підвищити ефективність стратегічного управління компанії.
 
 

10 причин впровадити систему Gps-моніторингу на підприємство, яке займається міжміськими і міжнародними вантажоперевезеннями:

1. Підвищення ефективності роботи всіх транспортних засобів компанії - за рахунок раціонального використання та виключення нецільового використання автомобілів.
2. Зниження витрати палива - за рахунок практично 100% захід махінацій з паливом і ПММ: «приписок» по витраті, зливів і інших видів розкрадань (в машинах з одним або декількома бензобаками).
3. Зниження витрат на утримання і ремонт транспортних одиниць автопарку, підвищення терміну експлуатації
4. Повний контроль транспорту, що рухається в режимі «on-line» - моніторинг місцезнаходження, напрямку і швидкості руху, контроль збереження заданого маршруту, проходження контрольних точок, простоїв, зупинок.
5. Контроль стану вантажів
6. Моніторинг розташування вантажу в реальному часі
7. Контроль збереження вантажів, розкриття.
8. Контроль дотримання температурних та інших режимів зберігання (особливо важливий при перевезенні швидкопсувних вантажів).
9. Виявлення недобросовісних і непрофесійних працівників, підвищення дисципліни всього колективу в цілому.
10. скорочення кількості штрафів через порушення правил руху і через запізнення.
11. Підвищення рівня безпеки водіїв і вантажів. При необхідності автомобілі можуть оснащуватися «Тривожною кнопкою», для миттєвої подачі сигналу небезпеки на пульт диспетчера.
12. Практично 100% визначення викраденого транспорту з вантажем. Можливість блокування двигуна диспетчером (на відстані)
13. Повний набір статистичних і аналітичних даних полегшує і оптимізує бухгалтерський і управлінський облік.

Додаткова ефективність Gps-моніторингу для перевізника

Впровадивши систему супутникового моніторингу, ви, як грузоперевозчик вже в перші місяці домагаєтеся значного скорочення витрат, по деяких позиціях вони можуть знижуватися на 25% і більше.
 
Але підвищення конкурентоспроможності компанії обумовлюється не тільки збереженням коштів, а й ефективним використанням грошей і нових можливостей.
 
Замовити прайс лист
Гроші
 Грузоперевозки Збережені кошти можуть бути спрямовані на:
 
  • Підвищення якості перевезень, модернізацію автопарку
  • Створення додаткових або безкоштовних сервісів для клієнтів
  • Підвищення іміджу компанії-перевізника - і як партнера, підрядника, і як роботодавця.
  • Проведення якісних рекламних і PR кампаній.
 
 
 

Час

Автоматизація процесу контролю значно зберігає час, спрощуючи планування роботи і бухгалтерський облік. При оперативному надходженні точної і об'єктивної інформації у керівників з'являється можливість приймати обгрунтовані управлінські рішення - швидко, без втрат часу, наприклад, на наради і виклик підлеглих.
 
Відповідно, позаштатні ситуації, які можуть приносити найбільшу втрату компанії, виявляються миттєво - в режимі реального часу. А значить, усунення наслідків таких ситуацій займає мінімум часу, що дозволяє мінімізувати збиток або уникнути його зовсім
 
 

Імідж і лояльність

Підвищення лояльності / довіри клієнтів компанії досягається за допомогою підвищення якості і видів сервісів, як сказано вище. Крім того комплексні рішення із застосуванням супутникового моніторингу від компанії «GPS Партнер» надають вантажоперевізникам і їх клієнтам самі відстежувати місцезнаходження і переміщення автомобілів і вантажів в режимі «On-line» через Інтернет.
 
Очевидно, що клієнт завжди вибере професійного вантажоперевізника, який в будь-який момент надати інформацію про його транспортних засобах, про стан процесу доставки і стан самого вантажу.
 
 
Ви готові обладнати ваш автотранспортний парк системами GPS-моніторингу?
Замовте безкоштовну тестову установку на 10 днів.
 
дзвоніть прямо зараз - (044) 338-32-70 або заповніть заявку!
 
 
Cертифікати якості

Замовити комерційну пропозицію

заповнити це поле
заповнити це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка спробуйте повторити трохи пізніше.

Замовити дзвінок

заповнити це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка спробуйте повторити трохи пізніше.