ВХІД
отримати
комерційну
пропозицію
Замовити дзвінок

Супутниковий контроль автотранспорту від компанії GPS Партнер - коли ви точно знаєте, що відбувається з кожною машиною вашого автопарку

 
Спутниковый контроль автотранспорта
 
Що відбувається, коли в компанії відсутня ефективна система контролю над автопарком? Немає достовірних даних, немає можливості для аналітики і оптимізації, транспорт використовується не за цільовим призначенням, відбувається розкрадання палива, підприємство недоотримує прибуток ... Чи варто продовжувати? Краще знайти краще рішення, яке дозволить уникнути всіх цих наслідків!
 
  Компанія GPS Партнер допоможе налагодити якісний контроль роботи автопарку і підвищити ефективність його роботи. За допомогою сучасної супутникової системи контролю транспорту ви завжди будете володіти повним обсягом інформації, а значить, зможете зменшити витрати на експлуатацію автопарку і підвищити ефективність його роботи. 
 
 

Що ви зможете контролювати?

 1. 1. поточне місце розташування і переміщення автомобіля
   
 2. 2. витрата і рівень палива
   
 3. 3. дотримання графіка роботи
   
 4. 4. цільове використання транспорту
   
 5. 5. дотримання швидкісного режиму, умов транспортування вантажів (температура, вологість і т.п.), правил перевезення пасажирів (контроль пасажиропотоку, наявність пасажира)
   
 6. 6. а також безліч інших параметрів: обороти двигуна, стан роботи механізмів і агрегатів, відкриття дверей, показники інформаційних перемикачів і т.п. - в залежності від встановлених додаткових датчиків.
   
Замовити прайс лист

Які вигоди від впровадження системи GPS контролю транспорту ви зможете отримати?

 • Повний контроль витрат ПММ, припинення можливих махінацій з паливом, завдяки чому досягається економія в середньому 20-40% витрат на паливо.
   
 • Ви завжди знаєте, де знаходиться кожен транспортний засіб. Нецільове використання автомобілів виключається. Оптимізація маршрутів дозволяє скоротити час простоїв і підвищити продуктивність парку техніки.
   
 • Істотно підвищується якість планування. На основі достовірної інформації ви можете передбачати майбутні витрати на ПММ, прораховувати рівень зносу запасних частин і т.п.
   
 • Завдяки можливості контролювати швидкість пересування, дотримання правил дорожнього руху, вимог до перевезення підвищується безпека пасажирів, вантажів, водіїв і самих транспортних засобів. Крім цього можна швидко визначити місце розташування автомобіля в разі викрадення, також диспетчер отримує сигнал при натисканні водієм тривожної кнопки, або при інших позаштатних ситуаціях.
   
 • Ведення звітності та аналітика істотно спрощуються, оскільки супутникова система контролю транспорту сама формує звіти з необхідною періодичністю. Також можлива інтеграція системи з програмою 1С.
   
 
 

Як працює супутникова система контролю транспорту?

GPS контроль автотранспорту здійснюється завдяки встановленому на транспортний засіб бортовому обладнанню, різним датчикам і мобільним телематичних терміналів.
 
Бортовий прилад збирає дані і відправляє їх на телематичний сервер, який забезпечує маршрутизацію, контролює розподіл даних і зберігає їх у своїй основі. Дані на сервер передаються в безперервному режимі.
 
Отримані дані виводяться на дисплей ПК клієнта. З цією метою на комп'ютер попередньо встановлюється спеціальне диспетчерське ПО. Інформація візуалізується і може бути подана у форматі звітів, зображень, а також в онлайн режимі. Диспетчер отримує можливість побачити на електронних картах детальний маршрут певного транспортного засобу в різних режимах.
 
Так, в звітах фіксується історія подій, що сталися за певний період: зупинки транспорту і їх тривалість, випадки перетину заданих геозон, швидкість і динаміка руху автомобіля, час початку і закінчення роботи водія і т.п.
 
 
У режимі спостереження клієнт може в реальному часі спостерігати за кожним транспортним засобом </ strong> свого автопарку.
 
При наявності додаткових датчиків контролю спільно з координатами автомобіля передаються і параметри підключених датчиків. Це дає можливість здійснювати оперативний контроль і миттєво реагувати на небажані події і показники.
 
 
 
 

Звіти системи GPS контролю транспорту

GPS-мониторинг

Супутникова система моніторингу автотранспорту працює цілодобово і формує звіти в автоматичному режимі. Клієнт може налаштовувати систему самостійно так, щоб отримувати необхідні звіти в зручний час: щокварталу, щомісяця, щотижня або щодня.
 
У звітах може відображатися загальний пробіг, як по одній машині, так і по всьому парку, витрата ПММ, кількість рейсів, показники встановлених датчиків і т.п. Кожен контрольований параметр може бути відображений в звіті.
 
Звіти супутникової системи контролю користувач отримує в зручному вигляді - таблиці, графіки, фрагменти карт. Це дозволяє зробити інформацію більш зрозумілою і доступною, а також зручною для подальшої роботи. Звіти можуть бути експортовані в інший формат або роздруковані.
 
Таким чином, крім спостереження за переміщеннями транспортних засобів, ви отримуєте повний контроль над роботою автопарку, а також можливість ефективно аналізувати діяльність підприємства і оптимізувати її.
 
 
 
 

3 причини працювати з компанією GPS Партнер

1. Ми встановлюємо системи GPS моніторингу автотранспорту «під ключ» - це значить, що клієнтам надається повний комплекс послуг, що включає в себе
 
 • професійні консультації щодо вибору
 • розробку схеми і проект системи з урахуванням специфіки компанії замовника і його вимог
 • поставку, установку і підключення необхідного обладнання
 • запуск супутникової системи контролю та його технічну підтримку.
 
2. GPS Партнер є сертифікованим постачальником і монтажником систем моніторингу транспорту </ strong>. Тільки за минулий рік ми оснастили супутниковими системами контролю більше 1000 машин. У нашої команди є великий досвід роботи з самими різними транспортними засобами та технікою, а також розробки систем під найрізноманітніші сфери бізнесу.
 
3. Ми можемо розробити як просту систему стеження за переміщенням транспорту, так і складний багатофункціональний комплекс . Кожна система створюється з урахуванням потреб замовника, виду його бізнесу, бюджету і т.п. Для кожного випадку - своє рішення.
 
 
 
 
Ще одна важлива перевага наших клієнтів - можливість безкоштовно протестувати систему супутникового контролю. Ми впевнені у високій якості нашої продукції і послуг, тому дозволяємо переконатися у всіх вигодах GPS контролю автопарку ще до його придбання.
 
Телефонуйте або залишайте заявку
 
Почніть підвищувати ефективність вашого бізнесу і скорочувати витрати вже завтра!
 
Замовити моніторинг
 
Cертифікати якості

Замовити комерційну пропозицію

заповнити це поле
заповнити це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка спробуйте повторити трохи пізніше.

Замовити дзвінок

заповнити це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка спробуйте повторити трохи пізніше.