ВХІД
отримати
комерційну
пропозицію
Замовити дзвінок

Комунальні служби

Коммунальные службы
Будь-який населений пункт, будь то багатомільйонний мегаполіс або місто з кількома тисячами жителів - це живий організм, який для збереження життєдіяльності потребує належному догляді. Для цього в усіх містах працюють комунальні служби - прибиральники, сміттярі, ремонтники і багато інших служб, які стежать за чистотою, безпекою та комфортом міста.
 
Парк транспортних засобів міського житлово-комунального господарства може налічувати від декількох одиниць до декількох сотень або тисяч машин. Не залежно від того, чи є комунальна служба комерційної або некомерційною організацією, сьогодні особливо гостро стоїть питання: як уникнути незапланованих витрат, розкрадань і інших необов'язкових витрат на транспорт. А для цього потрібно:
Одночасно контролювати пересування і роботу всіх автомобілів служби за допомогою системи GPs-моніторингу.
Власними силами встежити за переміщенням і роботою всіх транспортних засобів в місті практично неможливо. Тому муніципальна влада оснащують свої транспортні парки системами супутникового стеження, і в результаті отримують повну інформацію про місцезнаходження, роботі і простоях своєї техніки.
 
 

10 практичних причин впровадити систему GPS-моніторингу на комунальному підприємстві

1. Транспортні засоби використовується ефективніше - нецільові рейси виключаються на100%.
2. Зниження витрат на паливо - якісне використання і припинення всіх видів розкрадань палива.
3. Збільшення терміну експлуатації техніки.
4. Зниження витрат на ремонт і обслуговування всього парку техніки.
5. Контроль в режимі «on-line» маршруту руху автомобілів, оперативне коректування курсу.
6. Виявлення недобросовісних працівників, підвищення дисципліни всього колективу.
7.Скорочення штрафних санкцій за рахунок зниження кількості порушень.
8. Визначення оптимальної комплектації і кількості техніки в автопарку.
9. Доступ до всіх даних: статистика, аналітика, архіви.
10. Контроль робочого процесу і якості виконання робіт.
  • Контроль технологічної швидкості руху при виконанні операцій, наприклад, при обробці доріг засобами «антілед»
    .
  • Забезпечення оптимальної витрати викиду спеціальних засобів для обробки вулиць.
  • Контроль забору побутового сміття з кожної позначеної точки і виключення вивантаження сміття поза спеціально відведених зон. Також ми готові оснастити вашу спецтехніку датчиками для підрахунку підйомів контейнерів з відображенням кількості підйомів і часу.
  • Контроль якості прибирання і ремонту доріг.
  • Контроль роботи агрегатів і вузлів спеціальної техніки.
Область застосування систем GSM-моніторингу в сфері ЖКГ широка, а значить, широкий і вибір шляхів підвищення прибутковості комунальний служб.
Ми - компанія «GPS Партнер» - пропонуємо керівникам комунальних служб набір рішень, які гарантовано скоротять витрати на транспорт і припинять всі можливі способи розкрадань і нецільового використання.
Замовити прайс лист

На практиці

Коммунальные службы
Одна вітчизняна компанія, яка займається прибиранням сміття, замовила у нас впровадження системи GPS-моніторингу на своїх 32 машинах (сміттєвозах).
 
У перші місяці така ініціатива була негативно зустрінута водіями / операторами сміттєвозів. Раз в тиждень робітники «випадково» зривали пломби, обривали кабелю, мимовільно відключали пристрої від джерел живлення, і будь-якими іншими способами перешкоджали роботі системи. Робота всіх систем оперативно відновлювалася працівниками «GPS Партнер», і врешті-решт втручання водіїв вдалося присікти.
 
Така поведінка працівників вже наводило на деякі підозри, але насправді картина виявилася набагато сумнішою, коли почали надходити перші звіти.
 
Кількість припинених розкрадань палива (зливів), в сумі з «лівими» рейсами (підйомів сміттєвих контейнерів в незапланованих точках) тільки за перший місяць моніторингу привели до економії 6000 літрів палива. При ціні палива 27 грн. за літр, економія склала 162 000 грн. за місяць. Компанія менш ніж за 2 місяці окупила вартість впровадженого GPS обладнання, і по сьогоднішній день кожного місяця економить значну суму.
 
За неофіційною інформацією від самих водіїв - вони щомісячно заробляли близько 12000 грн. на піднятті «лівих баків» (по 100 грн. за 1 бак).
 
 

Вывод

Комунальні служби, які впроваджують системи супутникового стеження за своєю спецтехнікою, отримують конкурентну перевагу - до компаній, які так відповідально підходять до бізнесу, замовники і партнери завжди розташовані лояльніше. Підвищення рівня сервісу за рахунок впровадження передових технологій в підсумку призводить до підвищення прибутковості бізнесу.
 
 
Ви готові обладнати ваш парк системами GPS-моніторингу?
Замовте безкоштовну тестову установку на 10 днів.
Дзвоніть прямо зараз - (044) 338-32-70 або заповніть заявку!
Cертифікати якості

Замовити комерційну пропозицію

заповнити це поле
заповнити це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка спробуйте повторити трохи пізніше.

Замовити дзвінок

заповнити це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка спробуйте повторити трохи пізніше.