ВХІД
отримати
комерційну
пропозицію
Замовити дзвінок

Про нас

 

Компанія «GPS Партнер» пропонує сучасні системи GPS моніторингу транспорту і контролю палива для українських підприємств.

 

З нами Ви отримаєте справжній контроль над своїм транспортним парком, істотно зменшите свої витрати на утримання автопарку, зокрема на паливо. Ви повністю забудете, що таке «ліві» рейси, накрутки спідометра, сливи палива, покупка «липових чеків» на АЗС ... GPS моніторинг транспорту від компанії «GPS Партнер» - це потужний інструмент для справжньої оптимізації роботи Вашого транспортного парку, збільшення його ефективності і зменшення витрат на його утримання.

 

 

Ми знаємо про GPS моніторингу все!

Наші фахівці протягом декількох років впровадили GPS системи на тисячах транспортних засобів - вантажних і легкових автомобілях, тракторах і комбайнах, будівельної та дорожньої техніки, громадському транспорті ...

 

 

Чому вигідно працювати з нами

 
100% Сертифіковане обладнання
 
 
24/7 Своєчасна техпідтримка
 
 
10 років стажу. Тільки професіонали GPS-моніторингу
 
 

Розширена гарантія на все обладнання (24-36 місяців)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вирішимо будь-яку вашу задачу

За роки роботи ми зрозуміли - немає універсального рішення для величезної кількості різноманітних транспортних засобів. Кому потрібен тільки контроль місця розташування своїх машин в реальному часі. ... Інший хоче контролювати графік доставки товару в торговельні точки, а контроль палива його не цікавить, так як машини працюють на газі. Третій ламає голову - куди дівається паливо? Ми дамо Вам можливість побачити все, що Ви хочете - як рухаються Ваші машини, де заправляються паливом, яка температура в вантажному відсіку, скільки пасажирів перевезли Ваші автобуси і багато іншого ...

 

Зателефонуйте або напишіть нам і коротко розкажіть про свою проблему - ми проконсультуємо Вас і порадимо найбільш оптимальне рішення Вашої задачі в плані оптимізації роботи Вашого транспортного парку та економії палива.

WEB-моніторинг або клієнтське програмне забезпечення

Залежно від Вашої завдання і Ваших побажань ми запропонуємо Вам систему GPS моніторингу з диспетчерським програмним забезпеченням, картами і звітами на Вашому комп'ютері, або просту систему з WEB-інтерфейсом, або автономну, ні від кого не залежну, систему GPS контролю транспорту ...

 

 

 

Надійне обладнання - основа успіху

Пример работы Компании "GPS-Партнер"Ми пропонуємо тільки якісне і сертифіковане бортове обладнання, датчики палива та програмне забезпечення українського виробництва за розумними цінами. У нас є мініатюрні і недорогі GPS контролери для простих завдань, коли замовника цікавить головним чином розташування його машин, але бачити його він хоче з будь-якого комп'ютера. Також ми запропонуємо Вам надійні, багатофункціональні бортові пристрої в металевих корпусах для складних завдань і умови використання.

 

Ми знаємо все про контроль палива. Залежно від завдання і типу Ваших транспортних засобів, для контролю витрат палива ми запропонуємо Вам різноманітні сучасні цифрові датчики рівня палива від українських, білоруських і російських виробників. Нам не важливо, де знаходиться Ваш транспорт - ми встановимо GPS-обладнання в будь-якому місті чи селі нашої країни.

 

 

 

Дані про ваші машини завжди доступні Вам

Информация о компании "GPS - Партнер"Ми співпрацюємо з двома провідними операторами мобільного зв'язку - МТС і Київстар - завдяки чому ви будете отримувати в реальному часі інформацію про Ваш транспорті з будь-якої точки нашої країни. Навіть якщо якийсь час Ваші автомобілі будуть перебувати поза зоною дії стільникового зв'язку, дані про їх рух і витраті палива не пропадуть. Вони постійно записуються у внутрішню пам'ять бортових пристроїв і будуть негайно передані, як тільки машина знову потрапить в зону дії стільникового зв'язку.

 

Також у нас є спеціальні рішення для вантажоперевізників, автомобілі яких часто виїжджають в інші країни.

 

Cертифікати якості

Замовити комерційну пропозицію

заповнити це поле
заповнити це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка спробуйте повторити трохи пізніше.

Замовити дзвінок

заповнити це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка спробуйте повторити трохи пізніше.