ВХІД
отримати
комерційну
пропозицію
Замовити дзвінок

Служби екстреного реагування

Службы экстренного реагирования GPS
Швидка допомога, МНС, охорони, Поліція - служби екстреного реагування працюють дійсно результативно, коли кожну секунду вдається використовувати з найвищим ККД. Максимально оперативно дістатися до локації найчастіше може означати порятунок чийогось життя.
 
Тому щоб уникнути витрат часу в умовах щільного дорожнього трафіку і неможливості запланувати місце наступного виклику (ПП, ДТП і т.д.) служби екстреного реагування оснащують свій транспорт системами супутникового моніторингу. Таким чином, вдається:
Контролювати розташування і координувати рух всіх автомобілів служби
Тільки в разі якісної, оперативної диспетчеризації автопарк екстреної служби працює, як єдиний механізм - злагоджено, без затримок і простоїв. А якісна диспетчеризація заснована на точної і актуальної інформації про автомобілі - таку інформацію збирають і передають на пульт диспетчера в режимі прямого часу системи GPS-моніторингу від компанії «GPS Партнер».
 
 

9 ключових переваг систем GPS-моніторингу для екстрених служб:

1.Підвищення оперативності реагування, скорочення часу на організацію виїзду.
2.Підвищення ефективності витрачання палива в силу грамотній оптимізації маршрутів.
3.Скорочення витрат на утримання, експлуатацію парку техніки.
4.Оперативний контроль і диспетчеризація.
5.Централізований облік робочого часу співробітників і бригад.
6.Краща оборотність рейсів.
7.Виняток розкрадань палива, будь-яких махінацій і «лівих рейсів».
8.Виявлення недобросовісних працівників, підвищення дисципліни всього колективу.
9.Доступ до всіх даних: статистика, аналітика, архіви. Генерація табелів обліку робочого часу - в автоматичному режимі.
Замовити комерційну пропозицію

На практиці

Завдяки впровадженню систем моніторингу ви автоматизуєте управління автопарком. Поряд із забезпеченням ефективного витрачання часу, потужностей і сил персоналу GPS-моніторинг дозволяє уникнути незапланованих, прихованих витрат (розкрадання палива, нецільові рейси, тощо). Таким чином, впровадження систем підвищує інвестиційну привабливість вашого бізнесу, наприклад, охоронного.
 
У випадку з автомобілями швидкої допомоги дуже часто трапляється ситуація, коли потрібно знайти певний автомобіль, бригаду лікарів, щоб терміново направити за викликом. З нашими системами моніторингу пошук по місту найближчій або конкретної машини (з потрібним обладнанням) складе кілька секунд. Так само система зберігає статистику пересувань, і в подальшому можна легко відновити картину: якого хворого, в який час, в який пункт надання допомоги доставили.
 
Служби екстреного реагування GPS
 
Для диспетчера служби міліції система проконтролює місцезнаходження патрульних машин і траєкторію їх переміщення в межах заданих робочих ділянок. Моніторинг може бути критично важливий, якщо машина ДПС переслідують автомобіль злочинців - так забезпечується ефективність роботи і підвищується безпека співробітників.
 
 
Дуже важливим для різних видів діяльності є чітке планування маршрутів руху і постійний контроль автомобілів на трасі. Наприклад, при транспортуванні вибухонебезпечних, хімічних, військових і цінних вантажів контроль необхідний з урахуванням різного роду обмежень (зупинки, стоянки, відкриття вантажів, дотримання швидкісного режиму і т.д.). З таким завданням впораються тільки системи GPS / GSM-контролю.
 
 
З недавнього часу установка такого способу контролю автопарку для екстрених і спеціальних служб є не тільки рекомендованої, а й обов'язковою формою забезпечення безпеки персоналу і засобів. З 2012 р «GPS Партнер» встановлює системи супутникового моніторингу на інкасаторські машини банків - така вимога Національного Банку України.
 
 
На сьогоднішній день служби банків-замовників можуть в режимі реального часу бачити, де знаходяться їхні автомобілі, куди рухаються, не сходять вони з затверджених маршрутів. У разі небезпеки водії зможуть скористатися «Тривожною кнопкою», передати сигнал тривоги на операторські місця в регіональних управліннях.
 
 
 

На цих прикладах ви можете наочно побачити момент спрацьовування «Тривоги»Відображення сигналу тривоги в режимі «on-line» зі звуковим сигналом


Відображення події в індикаторі тривоги - тривожні повідомлення


Наочний звіт щодо подій
 
 
 
 
Ви готові обладнати ваш парк системами GPS-моніторингу? Замовте безкоштовну тестову установку на 10 днів.
 
Телефонуйте прямо в офіс компанії «GPS Партнер» (044) 338-32-70 почніть економити час і кошти вже сьогодні!
 
 
Cертифікати якості

Замовити комерційну пропозицію

заповнити це поле
заповнити це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка спробуйте повторити трохи пізніше.

Замовити дзвінок

заповнити це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка спробуйте повторити трохи пізніше.