ВХІД
отримати
комерційну
пропозицію
Замовити дзвінок

Дорожня спецтехніка

Дорожная спецтехника GPSЗменшення витрат - підвищення рентабельності

Стверджувати, що будівництво - це прибутковий бізнес можуть лише люди, м'яко кажучи, не розуміють специфіки галузі. Досвідчені професіонали, які враховують найменші нюанси, вміють уникати необов'язкових витрат, вважають за краще говорити, що будівництво може бути прибутковим.
 
Після чергової кризи оптимістично налаштованих інвесторів і девелоперів стало значно менше. Зростання цін на паливо, будівельні матеріали, надійну будівельну техніку зумовив зниження рентабельності. Щоб повернути рентабельність на колишній рівень, будівельні компанії почали шукати нові шляхи, як це зробити. Одним з рішень проблеми виявилося
Значне скорочення витрат на парк будівельної, дорожньої спецтехніки за рахунок впровадження систем GPS-моніторингу
Автопарки будівельних компаній і підприємств, що ведуть дорожнє будівництво, зазвичай включають в себе вантажні машини, самоскиди, бетоновози, автокрани, колісні і гусеничні трактори, дорожньо-ремонтну техніку, бульдозери, катки та іншу техніку. Кожне з цих транспортних засобів таїть в собі небезпеку незапланованих витрат, розкрадань і махінацій.
 
 

Що дає GPS-моніторинг будівельних, ремонтних, дорожніх компаніям?

Системи GPS-моніторингу транспортних засобів від компанії «GPS Партнер» забезпечують контроль над усіма одиницями вашого автопарку в режимах «on-line» та «off-line». Таким чином, в реальному часі ви наочно бачите, де і наскільки ефективно використовується ваші транспортні засоби, спецтехніка та будівельні матеріали. На основі даних такого моніторингу можна оперативно коригувати завдання і координувати роботу засобів, які знаходяться на різних майданчиках / ділянках.
 
Дорожная спецтехника GPS

12 практичних причин встановити систему GPS-моніторингу:

1.Транспортні засоби використовується ефективніше - нецільові рейси рухомий техніки виключаються 100%.
2.Повний контроль витрати палива і припинення всіх можливих зловживань і махінацій.
3.Миттєва реакція на ситуації, оперативна координація роботи техніки і робочих.
4.Скорочення витрат на утримання, експлуатацію парку техніки.
5.Збільшення терміну експлуатації техніки за рахунок забезпечення тільки цільового використання (зменшення зносу).
6.Ефективне формування кількості техніки на окремих об'єктах і в парку компанії в цілому.
7.Забезпечення повного контролю дій підрядників, субпідрядників.
8.Моніторинг навантаження і вивантаження будівельних матеріалів, виявлення фактів розкрадань матеріалів.
9.Виявлення недобросовісних працівників, підвищення дисципліни всього колективу.
10.Постійний контроль місця розташування, роботи і стану техніки.
11.Практично 100% визначення розташування викраденого транспорту.
12.Набір всіх даних, аналітики, звітів.
Замовити комерційну пропозицію
Дорожная спецтехника GPS
 
 

Ми враховуємо вашу специфіку

У моніторингу будівельної, ремонтної, дорожньої техніки є свої особливості. Як відомо, частина будівельної техніки не виїжджає за межі будівельного майданчика, а частина здійснює регулярні рейси з доставки будматеріалів. Контролювати ж потрібно весь парк і на всіх ділянках.
 
Дві головні проблеми, з-за яких з'являються незаплановані витрати це:
Неможливість одночасного моніторингу статичної та рухливої техніки
Безліч робочих площадок.
 

Облік роботи статичної техніки

За допомогою систем супутникового моніторингу від «GPS Партнер» диспетчери отримують можливість не тільки відстежувати місце розташування та інші параметри руху техніки, а й контролювати стан різних механізмів «статичної техніки», наприклад, Мотогодини допоміжних двигунів, обертання міксера бетоновозів і ін.
 
Наші системи моніторингу надають вам опцію контролю оборотів двигуна і мотогодин стоїть техніки, наприклад, кранів або екскаваторів. За оборотами легко обчислюється, чи працює машина або просто стоїть на «холостому» ходу, з'їдаючи ваші гроші і час. Нижче на цій сторінці ми описали один показовий випадок з практики нашого клієнта, коли він виявив факт розкрадання, ніж практично миттєво окупив вартість нашого обладнання.
 
 

Дорожная спецтехника GPSОдночасний облік роботи техніки на декількох об'єктах

Ще однією особливістю будівельного бізнесу є одночасна робота декількох об'єктів. Системи GPS-моніторингу від «GPS Партнер» дозволяють вам проконтролювати роботу водіїв, і для цього вам не потрібно особиста присутність на об'єктах.
 
Точно фіксується час роботи техніки (Мотогодини) для розрахунку заробітної плати і щоб уникнути роботи «наліво». Це особливо актуально при здачі будівельної техніки в оренду, коли в результаті «лівої» роботи водія не береться прибуток і відбувається знос техніки.
 
Диспетчер зможе контролювати роботу техніки і маршрут її проходження під час перевезення матеріалів. Якщо спецтехніка вийде за рамки «контрольної зони», диспетчеру надходить сигнал, і він швидко відреагує на це порушення.
 
Саме на така (рухома) спецтехніки витрата палива досягає величезних значень, тому ми рекомендуємо поряд з контролем місця розташування, пробігу, зупинок і інших параметрів, контролювати паливо. Контроль палива здійснюється за рахунок установки датчиків рівня палива в паливні баки і підключення їх до блоку GPS моніторингу.
 
 
 

Історія одного нашого замовника

Через кілька років після першої хвилі світової фінансової кризи на підприємстві, яке займається демонтажем будівель і будівництвом, стався цікавий випадок.
 
Керівник компанії вирішив протестувати роботу системи GPS-моніторингу транспорту і контролю палива на одному з чотирьох своїх екскаваторів. Він звернувся за допомогою в нашу компанію, і після декількох консультацій дав добро на установку обладнання. Система була оперативно встановлена на екскаватор.
 
Особливість бізнесу нашого замовника була така, що роботи проводилися по всій країні, а офіс компанії знаходився в Києві. В даному випадку його екскаватор HYUNDAI - перебував у Кривому Розі, і контролювати виробничий процес не було ніякої можливості.
 
Вже через 2 дні в нашому офісі пролунав дзвінок - на тому боці знову був директор монтажно-будівельної компанії. За схвильованому голосу замовника ми подумали, що виникли якісь складнощі в роботі з обладнанням або ПО. Насправді хвилювання директора мало зовсім інші причини - він хотів негайно оснастити системою GPS-моніторингу і контролю палива все решта одиниці його транспорту.
 
Що сталося? Виявляється, водій, розуміючи віддаленість від прямого контролю директора, а значить, свою безкарність, повністю злив пальне з бака екскаватора і покинув об'єкт на цілий день - пішов на якусь «ліву» підробіток.
 
В результаті таких дій водія, компанія зазнала незаплановані витрати. У цифрах розмір збитку виглядав так:
 
  • Обсяг бака екскаватора HYUNDAI 330л.
  • Вартість 1 л. палива становила 27 грн.
  • РАЗОМ збиток по паливу за 1 день склав: 8910 грн.
 
Для порівняння: вартість встановленого замовнику обладнання (разом з роботою) склала близько 7000 грн.
 
Це тільки чистий збиток через розкрадання. Ще можна додати добу простою техніки. 1 година роботи такого екскаватора коштує приблизно 800 грн. Наприклад, якщо ви орендуєте техніку, то ваш збиток через розкрадання і 8-годинного простою (1 робочий день), склав би мінімум 6400 грн.
 
Скільки фактів крадіжки було до цього дня і скільки вдалося запобігти, можна лише здогадуватися. У підсумку, керівник підприємства оперативно підрахував, наскільки швидко окупається система, і прийняв рішення про негайне інвестуванні в обладнання GPS.
 
 
 
 
А Ви готові встановити системи GPS-моніторингу і почати економити час і кошти вже сьогодні? Замовте безкоштовну тестову установку на 10 днів.
Якщо ви ще не наважуєтеся, переконайтеся, що ми пропонуємо дійсно краще сертифіковане обладнання з прямими поставками від відомих виробників. Для цього перейдіть в розділ Устаткування.
Якщо ж ви віддаєте перевагу наочно переконатися в універсальності і ефективності наших систем GPS-моніторингу, будь ласка, ознайомтеся з прикладами нижче.
Тепер ви готові обладнати ваш парк системами GPS-моніторингу? Замовте безкоштовну тестову установку на 10 днів.
Телефонуйте прямо в офіс компанії «GPS Партнер» (044) 338-32-70 почніть економити час і кошти вже сьогодні!

Замовити комерційну пропозицію

заповнити це поле
заповнити це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка спробуйте повторити трохи пізніше.

Cертифікати якості

Замовити комерційну пропозицію

заповнити це поле
заповнити це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка спробуйте повторити трохи пізніше.

Замовити дзвінок

заповнити це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка спробуйте повторити трохи пізніше.