Демо


ВХІД
отримати
комерційну
пропозицію
Замовити дзвінок

Інтеграція з 1С

 
Интеграция с 1С
Якщо у вашій компанії використовується система 1С, то може виникнути потреба її інтеграції з системою GPS-моніторингу, так як система моніторингу автоматично формує багато даних, які ви до сих пір вносили в 1С вручну.
 
Це можуть бути, наприклад, дані про величину пробігу за рейс, або обраний період часу, загальний час в русі, витрата палива - середній, максимальний, за рейс, на 100 км.
 
Система GPS-моніторингу дає багато достовірних даних, які, як ви знаєте, підробити неможливо.
 
 
Наприклад, дані про пробіг. Адже і вам і вашим водіям відомо, що накрутка спідометра не представляє особливої складності і легко виконується на багатьох типах машин. Те ж і з витратою палива. Водії можуть навіть не зливати паливо - досить купити «липові» чеки на АЗС і підкрутити спідометр, підігнавши, таким чином, витрата палива під неіснуючий пробіг.
Наша система GPS-моніторингу надасть вам достовірні дані про місце, час і обсязі реальних заправок і реальному витраті палива.
 

Як поєднати ці дані з вашою системою 1С?

Наші програмісти при необхідності нададуть вашій фахівця з 1С структуру полів бази даних системи GPS-моніторингу. При інтеграції, система 1С буде автоматично вибирати потрібні дані з системи GPS-моніторингу (наприклад, пробіг і витрата палива для подорожніх листів), і вставляти їх в потрібні комірки вашого профілю системи для подальшого їх аналізу і складання різного роду звітності в 1С.
 
 
Дане рішення об'єднує дві системи в єдиний програмно-апаратний комплекс, який дозволяє вирішувати весь комплекс завдань від контролю роботи транспорту до обліку та аналізу фінансових показників діяльності підприємства.