ВХІД
отримати
комерційну
пропозицію
Замовити дзвінок

Інтеграція з 1С

 
Интеграция с 1С
Якщо у вашій компанії використовується система 1С, то може виникнути потреба її інтеграції з системою GPS-моніторингу, так як система моніторингу автоматично формує багато даних, які ви до сих пір вносили в 1С вручну.
 
Це можуть бути, наприклад, дані про величину пробігу за рейс, або обраний період часу, загальний час в русі, витрата палива - середній, максимальний, за рейс, на 100 км.
 
Система GPS-моніторингу дає багато достовірних даних, які, як ви знаєте, підробити неможливо.
 
 
Наприклад, дані про пробіг. Адже і вам і вашим водіям відомо, що накрутка спідометра не представляє особливої складності і легко виконується на багатьох типах машин. Те ж і з витратою палива. Водії можуть навіть не зливати паливо - досить купити «липові» чеки на АЗС і підкрутити спідометр, підігнавши, таким чином, витрата палива під неіснуючий пробіг.
Наша система GPS-моніторингу надасть вам достовірні дані про місце, час і обсязі реальних заправок і реальному витраті палива.
 

Як поєднати ці дані з вашою системою 1С?

Наші програмісти при необхідності нададуть вашій фахівця з 1С структуру полів бази даних системи GPS-моніторингу. При інтеграції, система 1С буде автоматично вибирати потрібні дані з системи GPS-моніторингу (наприклад, пробіг і витрата палива для подорожніх листів), і вставляти їх в потрібні комірки вашого профілю системи для подальшого їх аналізу і складання різного роду звітності в 1С.
 
 
Дане рішення об'єднує дві системи в єдиний програмно-апаратний комплекс, який дозволяє вирішувати весь комплекс завдань від контролю роботи транспорту до обліку та аналізу фінансових показників діяльності підприємства.
 
 
 
Cертифікати якості

Замовити комерційну пропозицію

заповнити це поле
заповнити це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка спробуйте повторити трохи пізніше.

Замовити дзвінок

заповнити це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка спробуйте повторити трохи пізніше.