Демо


ВХІД
отримати
комерційну
пропозицію
Замовити дзвінок
  • »
  • »
  • GPS-моніторинг транспорту в роумінгу для міжнародних перевізників

GPS-моніторинг транспорту в роумінгу для міжнародних перевізників

2018-12-21 10:44:00

GPS мониторинг транспорта в роумингеДеякий час тому, коли ми пропонували нашим клієнтам відстежувати місце розташування транспорту в режимі реального часу в роумінгу, ми озвучували реальні витрати на передачу даних у роумінгу і суми сягали від 20 до 350 доларів на місяць (залежно від країни, до якої машина їхала і кількості днів перебування ).

 

Звичайно, ці непомірно високі витрати ніяк не входили до планів міжнародних перевізників. Здебільшого використовувався наступний варіант GPS-моніторингу транспорту: на машини встановлювали gps-трекер і, поки машина була в зоні мобільного оператора України, наш замовник бачив всі параметри моніторингу в режимі реального часу. Як тільки машина виїжджала за межі України, дані починали записуватися до енергонезалежної пам'яті gps-трекера, і вже потім, коли машина поверталася в зону «рідного» оператора, всі дані надходили до клієнтського програмного забезпечення.

 

Дані надходили, але із запізненням. У багатьох випадках, при необхідності була відсутня можливість втрутитися - перевірити вірність маршруту, швидкість, або припинити несанкціонований простій, тому що дані про переміщення машини і інші параметри надходили лише по приїзду автомобіля до України.

 

Тепер для міжнародних перевізників існує спеціальна пропозиція на gps-моніторинг транспорту в режимі реального часу без суттєвих затрат.

 

Обладнання, яке ми встановлюємо, має два слоти для sim-карт. Одна sim-карта працює, коли машина рухається по Україні, друга починає працювати, коли машина виїжджає за межі України.

 

Це дає клієнтові можливість автоматично та без затримок використовувати моніторинг транспорту в режимі on-line, і при цьому не вимагає надмірних витрат. Вартість обладнання та монтажних робіт становить 2380 гривень, а абонентська плата - 240 гривень на місяць, вона включає в себе трафік GPRS, технічну та консультаційну підтримку нашого центру.

 

Все обладнання, що поставляється компанією GPS Партнер, має гарантію 24 місяці.